Tatvan haber,Tatvan haberleri,Bitlis haber,Bitlis Haberleri

Türk Kızılayı Bitlis Şubesi” O SON KİŞİYE ULAŞINCAYA KADAR DURMAYACAĞIZ”

Türk Kızılayı Bitlis Şubesi” O SON KİŞİYE ULAŞINCAYA KADAR DURMAYACAĞIZ”
21 Şubat 2021 - 21:12

Türk Kızılayı Bitlis ve İlçelerinde yaz kış demeden çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta Tatvan’da esnaf ziyaretleri yaparak vatandaşlara Maske ve Kolanya hediye edildi. Türk Kızılayı gönüllüleri Tatvan’daki esnafların kapısını tek tek çalarak çalışmaları hakkında bilgilendirdi.

Ayrı zamanda ihtiyaç sahilerine de ulaşan Türk Kızılayı Bitlis şubesi “Gidilecek evler, Verilecek selamlar, Güldürülecek yüzler, Kazanılacak gönüller varken; kar veya kış bizi durdurur mu hiç” sloganıyla çıktıkları yolda Genel Merkezden ve Bağışçılarda gelen ürünleri Tatvan’da ihtiyaç sahiplerine dağıttı.

O SON KİŞİYE ULAŞINCAYA KADAR DURMAYACAĞIZ

Türk Kızılayı Şube başkanı Ali CENGİZ açıklamasında şöyle ifade etti; “Kızılay Bitlis şubesi olarak bitlis il ve ilçelerindeki ailelere sadece gıda kolisi hijyen kolisi konserve et ve kıyafet desteğin de bulunmuyoruz.Bunun yanı sıra vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu her alanda destek olmaya çalışıyoruz bu bazen tekerlekli sandalye oluyor bazen il dışına sevkli gidenlere konaklama desteği oluyor bazen aşevinden sıcak yemek bazen de üniversiteli gençlerimize burs desteği oluyor” dedi.

Türk Kızılayı Bitlis şubesinden yapılan açıklamada: “Kızılay beklenendir dedik ve Yine yollara Revan olduk” Yüzlerde gülümseye sebep olmak için karlı mahalle yollarını, sokakları aşıp emanetlerinizi sahiplerine ulaştırmaya devam ediyoruz. Bu HİLAL sizin için var. O son kişiye ulaşıncaya dek durmayacağız” Şube Başkanımız ,yönetim kurulu üyelerimiz ve gençlerimizle Tatvan’daki ailelere misafir olup emanetlerini teslim etmeye devam ediyoruz. “ifadelerine yer verildi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

sanalbasin.com üyesidir

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum