Tatvan haber,Tatvan haberleri,Bitlis haber,Bitlis Haberleri

Tatvan Mahalle Yaşam Merkezine Kavuşuyor

Tatvan Mahalle Yaşam Merkezine Kavuşuyor
22 Nisan 2021 - 0:08

 

Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, yeni yapılacak olan park alanında incelemelerde bulundu.

Tatvan Belediyesi tarafından 8 bin metrekareden fazla alan üzerine yapılacak olan park çocuk oyun grubu, fitness alanı, koşu yolu, kamelyalar, pergoleler, basketbol sahası, bay-bayan wc ve yaşam merkezinin içinde yer alacağı alan Dumlupınar, Sosyal ve Aydinlar mahallesinin kesiştiği noktada bulunuyor.

Çalışmaları yerinde inceleyen Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, vatandaşlarımızın sahil bandinin dışında da vakit geçirebilecekleri güzel alanların da yapılmaya başlandığını söyledi.

Başkan Geylani yaptığı açıklamada, “Bugün burada 8 bin metrekareden fazla alan üzerine park yapımı için çalışmalara başladık. Kardeş belediyemiz olan Konya Karatay Belediyesi tarafından yapılacak olan park üç mahallemizin kesiştiği ve herkesin rahatlıkla ulaşabileceği bir noktada bulunuyor. Yapacağımız parkta çocuk oyun grubu, fitness alanı, koşu ve yürüyüş yolları, kamelyalar, pergoleler, basketbol sahası, bay-bayan wc ve yaşam merkezi yer alacak. Bildiğiniz üzere yaşam merkezleri projelerimiz arasında yer alıyordu. Yaşam merkezini detaylandırırsak; taziye evi, muhtar odası, kadınlar için kurs alanları, çocuklar için etüt salonları olacak. İnşallah kisa sürede tamamlayıp mahalle sakinlerimizin ve halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

sanalbasin.com üyesidir

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum