Tatvan haber,Tatvan haberleri,Bitlis haber,Bitlis Haberleri

NEMRUT KAYAK MERKEZİ YENİLENİYOR

NEMRUT KAYAK MERKEZİ YENİLENİYOR
21 Mart 2021 - 7:31

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’nun Bitlis ziyaretinin yankıları devam ediyor.

Bitlis’in Tatvan ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulunan Bakan Kasapoğlu daha iyi bir Tatvan için 10 adet Semt sahası, 25 Adet Basketbol Sahası, Nemrut Kayak Merkezinin yeniden modernize edilmesi ve turizme kazandırılması, Su sporları tesisleri gibi müjdelerle geldi.

Tatva Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani’nin girişimleriyle hızlıca çalışmalara başlandı. Gençlik ve Spor Bakanlığı yatırım heyetiyle projelerin yapılacağı yerlerde incelemeler başlatıldı.

NEMRUT KAYAK MERKEZİ MODERNİZE EDİLİYOR

Doğunun incisi olarak da bilinen Tatvan’a kayak merkezi geliyor. Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani’nin girişimleriyle Nemrut Kayak Merkezi modernize edilerek turizme kazandırılacak. Kış Turizmine önemli katkıta bulunacak projeye önümüzdeki günlerde başlanması bekleniyor. Başkan Geylanı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda: “ Haftasonuna güzel bir müjde ile başlayalım. Girişimlerimiz sonucunda Gençlik ve Spor Bakanımız @kasapoglu ‘ndan müjdeyi aldık. Nemrut Kayak Merkezimiz Modernize edilip tekrar faaliyete geçecek. Hemşehrilerimize hayırlı olsun..” ifadelerini kullandı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

sanalbasin.com üyesidir

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum