Tatvan haber,Tatvan haberleri,Bitlis haber,Bitlis Haberleri

Mehmet Metiner transfer oldu

Mehmet Metiner transfer oldu
13 Nisan 2021 - 12:55

Eski AKP Milletvekili Mehmet Metiner’in yeni adresi belli oldu.

Metiner, bugünkü ilk yazısında, “Sözümüz, özümüz olsun! Sefer Bismillah!” başlığını kullanarak, Yeni Şafak’ta tekrar yazı yazmaktan mutlu olduğunu belirtti. Geçmişte de Yeni Şafak’ta uzun süre yazılar kaleme aldığını hatırlatan Metiner, “Yeni Şafak, dava/mücadele denildiğinde ilk akla gelen gazetemiz” dedi.

Öte yandan, Metiner, Star gazetesindeyken, iki hafta boyunca yazılarının çıkmamasının ardından, söz konusu gazetede yazmama kararı aldığı duyurmuştu. Metiner, bu olaydan sonra, Star’daki yazılarını gazetesinde değil, kendi sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Metiner, Yeni Şafak’taki ilk yazısında şu ifadelere yer verdi:

“Sözcüklerimizle yeni bir sefere “Bismillah” deyip yola çıkarken Rabbim’den yegâne dileğim beni sözünü eğip bükenlerden eylemesin. Söz oldur ki hakkın emrinde ola! Haklının yanında dura, haksızın karşısına yüreklice dikile! Gayrısı boşadır, boşunadır. Sözümüzle bugüne kadar hep zalimlerin karşısına dikildik. Bundan sonra da dikilmeye devam edeceğiz. Türkiye bizim önceliğimizdir. Kim ki Türkiye’ye düşmanlık ediyorsa onları düşman bilecek ve sözümüzü onlara karşı bilemekten kaçınmayacağız. Türkiye’nin tarih sahnesine yeniden güçlü bir biçimde taşınmak istenmesinden rahatsızlık duyan her kimse, karşısında sözümüzü bulacaktır. Yeniden Büyük Türkiye için Erdoğan liderliğinin önemine ve gerekliliğine inanan bir duruşun müdafiliğini yapmaktan geri durmadık. Durmayacağız.

Erdoğan liderliği herhangi bir faninin arkasından yürümeyi değil, Erdoğan’ın şahsında müşahhaslaşan idealler ve değerler sistemimize sahip çıkmayı önceleyen bir büyük anlama sahiptir. Biz fani olanı değil baki olan kelâmı ebediyete taşıma mücadelesi veren insanlarız. Kalemimiz o kelâmın emrinde olacaktır. O kelâmı yüceltmek isteyen her fani bizim için makbuldür. Erdoğan liderliğinin sadece Türkiye için değil tüm dünya mazlumları ve Müslümanları için arzettiği önem, o kelâmın anlamını bilenler için ortadadır. Gerçek güç-kudret sahibi Allah’tır. Kim ki kendini yeryüzünün muktediri olarak görürse kaybeder. Rabbim bizi yeryüzünde iktidar sahibi olduğumuzda kendisine tevazuyla kulluk edenlerden eylesin.”

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

sanalbasin.com üyesidir

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum