Tatvan haber,Tatvan haberleri,Bitlis haber,Bitlis Haberleri

Kadınlara yönelik kurslar devam ediyor

Kadınlara yönelik kurslar devam ediyor
13 Temmuz 2021 - 8:20
Bitlis Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından ücretsiz olarak düzenlenen kurslar devam ediyor.
Bitlis Belediyesi Toplum Destek Merkezinde düzenlenen rölyef, çeyiz ürünleri, ev tekstili , boyama ve hediyelik eşya kurslarına vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.
Toplum Destek Merkezinde verilen kurslarda temizlik, maske ve mesafe kurallarına dikkat edilerek gerçekleştiriliyor. Yoğun katılımla devam eden kurslarda eğitim alan kursiyerler, kurslarla hem sosyalleşip hem de el becerisi kazanıyor.
Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, kadınlara yönelik düzenlenen kurslarla ilgili yaptığı açıklamada, “Kontrollü normalleşme ile birlikte kadınlarımıza yönelik düzenlediğimiz kurslarımız devam ediyor. Bitlis Belediyesi Toplum Destek Merkezinde düzenlenen rölyef, çeyiz ürünleri, ev tekstili , boyama ve hediyelik eşya kurslarına katılan kursiyerlerimiz hem sosyalleşiyor, hem de el emeği göz nuru ürünler ortaya çıkarıyorlar. Tüm kursiyerlerimize başarılar diliyorum. Ayrıca emek veren kurs hocalarımızı da şükranlarımı sunuyorum.” dedi.
Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, oturan insanlar, eşarp ve iç mekan görseli olabilirBir iç mekan görseli olabilirBir ayakta ve iç mekan görseli olabilirBir iç mekan görseli olabilirBir 1 kişi ve iç mekan görseli olabilirBir 2 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilirBir iç mekan görseli olabilirBir 1 kişi, iç mekan ve şunu diyen bir yazı 'LOVE' görseli olabilirBir eşarp ve iç mekan görseli olabilir
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

sanalbasin.com üyesidir

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum