Tatvan haber,Tatvan haberleri,Bitlis haber,Bitlis Haberleri

Instagram’dan tanıştığı kız çocuğunun yatağının altında üç hafta yaşayan saldırgan tecavüz suçlamasıyla hakim karşısında

Instagram’dan tanıştığı kız çocuğunun yatağının altında üç hafta yaşayan saldırgan tecavüz suçlamasıyla hakim karşısında
24 Mart 2021 - 12:13

ABD’nin Ohio eyaletinde 20 yaşındaki bir adamın, üç hafta boyunca Instagram’dan tanıştığı genç bir kızın yatağının altında yaşadığı, kıza tecavüz ettiği ve çıplak fotoğraflarını çektiği ortaya çıktı.

18 Mart’ta tutuklanan Jaret Wright, üç kez tecavüzle ve bir çocuk pornografisi üretmekle suçlanıyor.

Hamilton Belediyesi Savcılık Ofisi’ne göre, 13’le 18 yaşları arasında olduğu bildirilen kız, Wright’ın odasında bulunduğu bilse de annesinin bundan haberi yoktu. Yetkililer, adı açıklanmayan annenin olayı üç hafta sonra ortaya çıkardığını söyledi.

New York Post’un aktardığına göre, söz konusu kızla Wright arasında bir ilişki olup olmadığı ve kızın Wright’ı evde kalmaya davet edip etmediğine dair bir bilgi de verilmedi. Ancak mahkeme belgelerinde, Wright’ın adı açıklanmayan kızı cinsel ilişkiye zorladığı belirtildi.

Kefalet bedeli 50 bin dolar (yaklaşık 400 bin TL) olarak belirlenen Wright’ın duruşmasının bu hafta görülmesi bekleniyor.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

sanalbasin.com üyesidir

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum