Tatvan haber,Tatvan haberleri,Bitlis haber,Bitlis Haberleri

Hizan Kaymakamı Yelek’ten Kadir Gecesi Mesajı

Hizan Kaymakamı Yelek’ten Kadir Gecesi Mesajı
08 Mayıs 2021 - 15:33

Bitlis’in Hizan ilçesi Kaymakamı Muhammed İkbal YELEK Kadir Gecesi vesilesiyle mesaj yayınladı. Yelek yayınladığı mesajda “Mübarek Ramazan Ayının sonuna yaklaştığımız şu günlerde bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesini idrak etmenin coşku ve heyecanını yaşıyoruz. Maddi, manevi pek çok hikmeti, rahmeti, bereket ve mağfireti bünyesinde barındıran Ramazan Ayı, Kadir Gecesi ile zirveye ulaşmakta ve bayram sevinci ile taçlanmaktadır.

Kur’an-ı Kerim’in indirildiği, aynı zamanda hatalarımız için tövbe kapılarının sonuna kadar açık olduğu bu mübarek gece kalplerimizin kötülüklerden arınması, gönül dünyalarımızın aydınlanması, manevi huzurumuzun daha da artması için Yüce Allah’ın bizlere sunduğu eşsiz fırsatlardan biridir.

Tüm insanları engin düşünmeye ve değerlendirmeye yönlendiren bu gecenin hepimizi yardımlaşma, paylaşma, bolluk, bereket, kazanç, dua, ziyaret, itibar, inanç, mutluluk ikliminde birleştirmesini ve daha güzel bir geleceğe kapılar açmasını temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; Tüm İslam âleminin Kadir Gecesini tebrik ediyor, bu mübarek ve anlamlı gecenin, ilçemize, ülkemize ve tüm insanlığa hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

sanalbasin.com üyesidir

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum