AKTUEL
Giriş Tarihi : 17-03-2023 14:18

Rüyada hasır görmek ne anlama gelir, neye işarettir? Rüyada hasır görmenin anlamı nedir?

Rüyada hasır görmenin anlamı pek çok kişi tarafından farklı anlamlandırılabilir. Rüya tabirleriyle alakalı tüm detaylar haberimizde...

Rüyada hasır görmek ne anlama gelir, neye işarettir? Rüyada hasır görmenin anlamı nedir?

Rüyada hasır görmek, yüksek bir mevkiye çıkılacağı ile yorumlanır. Hasır üzerinde oturmak ise, sonunda pişman olacağınız bir işe kalkışılacağını işarettir. Hasır satın al­mak, evlenileceğin delaletidir. Hasırı kaybetmek veya çaldırmak, kadın ise, kocasını, erkek ise, karısını kaybedeceğine işarettir. Kişinin rüyada hasır görmesi, hizmetçi, hâkim veya devlet büyüklerinin meclisine yo­rumlanır. Hasıra sıkıca büründüğünü görmek, bir sebepten dolayı sıkılmaya yahut sıkıntı veren bir hastalığa veya sidikyolunda tutukluk mey­dana gelmesine işâret eder.

Farklı Bir Yorumcuya Göre:

Rüyada Hasır Görmek Ne Demek?

 Rüyada hasır görmek rüya sahibinin yüksek bir mevki ve makam anlamına gelir. Önemli bir iş sahibi olmak ile birlikte iyi bir kazanç ve aile hayatı şeklinde delalet eder. Aynı zamanda ortak bir kişiyle bireysel olarak yapılacak bazı işler ve bu işlerden ötürü gelecek başarıyı anlatır. Bazı rüya alimlerine göre ise evlenmek ya da kötü anlamda ayrılmak bitiminde rivayet edilir. Rüya sahibi için hem onunla hem de olumsuz şekilde ele alınan rüyalar içerisinde yer alır.

 Rüyada Hasırdan Oluşan Ürünler Görmek

 Rüyada hasırdan oluşan ürünler görmek rüya sahibi için huzurlu ve mutlu bir aile hayatı anlamına gelir. Aynı zamanda iş hayatında önemli başarı üzerinden maddi ve manevi kazançlar şeklinde delalet eder. Rızkının artacağı, işlerin rast gideceği ve güzel günlerin kapıda beklediği yönünde yorumlanır. Ayrıca başka rüya alimlerine göre kişinin pişman olabileceği bazı iş ya da işlere kalkışabileceğine delalet eder. Kadınlar için erkeğini bekleyeceğine, erkekler için ise ayrı bir evlilik üzerinden aile hayatı biçiminde rivayet edilir.

 Rüyada Hasır Sepet Görmek

 Rüyada hasır sepet görmek sevgi ve mutluluk anlamına gelmektedir. Güzel ve sade bir hayat yaşayacağına dair rivayet eder. Aile içerisinde sahnede mutluluk yakalayacağına, sorunsuz ve tartışmasız bir hayat sürdüreceğine yönünde delalet eder. Eğer herhangi bir hastalık var ise bu hastalıktan kurtulmak üzere yorum alır.

Elif ÇelikElif Çelik