Tatvan haber, Bitlis Haber , Adilcevaz Haber, Ahlat Haber
HV
05 ŞUBAT Pazar 12:52

Nur Viral Kimdir? Ünlü Sunucu Nur Viral Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Nur Viral'in hayatı internet kullanıcıları tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Arama motorlarında "Nur Viral Kimdir?" "Nur Viral Kaç Yaşında?" aramaları yapılıyor. Nur Viral ile ilgili tüm detaylar haberimizde...

BİYOGRAFİ
Giriş Tarihi : 23-01-2023 13:56
Nur Viral Kimdir? Ünlü Sunucu Nur Viral Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

İstanbul doğumlu olan sunucu Nur Viral, eğitim hayatını da İstanbul'da tamamlamıştır. Üniversite mezunu olan sunucu yayın hayatına ilk olarak 1993 yılında başlamıştır. Çeşitli radyo kanallarında sunuculuk ve yayın yönetmenliği yapmış olan Nur Viral, aynı zamanda Türkiye'nin ilk sağlık programı sunucusudur. Şimdilerde Beyaz Tv'nin en çok izlenen programlarından 'Hayatta Her Şey Var' programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Eğitim hayatını İstanbul'da tamamlayan Nur Viral, 1993 yılında yayın hayatına başlamış ve çeşitli radyo kanallarında sunuculuk ve yayın yönetmenliği yapmıştır.

Sağlık programı sunmaya ilk olarak Tatlıses TV'de başlayan Nur Viral, uzun yıllar Hayat Ağacı isimli sağlık programının sunuculuğunu yapmıştır. Bu program Türkiye'nin ilk sağlık programı olmasıyla biliniyor. Tatlıses TV'den ayrıldıktan sonra farklı kanallarda da sağlık programları yapmaya devam etmiştir.

Hayat Ağacı programı Tatlıses TV'de tam 5 yıl sürmüş ve ortak yayın yapan 40 yerel televizyon aracılığı ile izleyiciye ulaştırmıştır.

Ünlü sunucu sırasıyla Kanal 7, TNT, Samanyolu TV, Show TV, Türkmax Gurme ve BEYAZ TV olmak üzere pek çok farklı kanalda yemek ve sağlık programları yapmıştır. Yemek yapmayı ve dünya mutfakları hakkında bilgi edinmeyi çok seven Viral, aynı zamanda bir Türk Sanat Müziği aşığıdır.

Nur Viral halen hafta içi her gün 11:00'da BEYAZ TV ekranında yayınlanan Hayatta Her Şey Var isimli kadın kuşağı programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Bellona ile anlaşması sona eren Şevval Sam yerine, Nur Viral markanın reklam yüzü olmuştur.

Recep Tayyip Erdoğan'ın ekonomi Başdanışmanı Cemil Ertem ile 2016 yılında Roma Büyükelçiliğinde evlenmiş ve 2019 yılında boşanmıştır. Nur Viral'in ilk evliliğinden bir kızı bulunuyor.

Elif ÇelikElif Çelik

YORUMLAR
ankara işçi ceza iş hukuku idari dava avukatı