Tatvan haber, Bitlis Haber , Adilcevaz Haber, Ahlat Haber
HV
05 ŞUBAT Pazar 14:28

Mika Can Raun Kimdir? Ünlü Fenomen Mika Can Raun Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Mika Can Raun'in hayatı internet kullanıcıları tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Arama motorlarında "Mika Can Raun Kimdir?" "Mika Can Raun Kaç Yaşında?" aramaları yapılıyor. Mika Can Raun ile ilgili tüm detaylar haberimizde...

BİYOGRAFİ
Giriş Tarihi : 23-01-2023 13:11
Mika Can Raun Kimdir? Ünlü Fenomen Mika Can Raun Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Mika Can Raun olarak bilinen Mika Can, 9 Temmuz 2001 Büyükada'da dünyaya geldi. Üç kardeş olan Mika Can Raun'un annesi Şanlıurfalı. Babası ise Rum asıllı Büyükadalıdır. Marmara Üniversitesi Senaryo Yazarlığı ve Film Tasarımı bölümünde üçüncü sınıf öğrencisidir. Senaryo yazarlığı eğitimi gören Mika Raun, aynı zamanda şiir yazmakta. İlkokulda şiir yazmaya başlayan Mika Can Raun, şiirlerinin patentini aldığını da belirtiyor. Aruz ölçüsüyle yazdığı şiirlerini bestelediğini de söylüyor.

İlkokulda şiir yazmaya başlayan Mika Can Raun şiirleri konusunda iddialı olduğunu belirtmektedir. Kendisini melankolik olarak tanımlıyor. Mika Raun TikTok hesabına yüklediği videolarda sevgilisinden bahsetse de hiçbir zaman yüzünü göstermemiştir. Son attığı videoların hiçbirisinde sevgilisi olmadığı için ayrıldıkları yönünde haberler ortaya çıkmıştır.

Elif ÇelikElif Çelik

YORUMLAR
ankara işçi ceza iş hukuku idari dava avukatı