Tatvan haber, Bitlis Haber , Adilcevaz Haber, Ahlat Haber
HV
05 ŞUBAT Pazar 13:56

Kobra Murat'a Bakın Hangi Partiden Milletvekilliği İçin Teklif Gitmiş...

Buket Aydın'la Yüz Yüze programına katılan Kobra Murat lakaplı Murat Divandiler, canlı yayında samimi açıklamalarda bulundu.

MAGAZİN
Giriş Tarihi : 25-01-2023 10:23
Kobra Murat'a Bakın Hangi Partiden Milletvekilliği İçin Teklif Gitmiş...

Her salı akşamı Haber Global ekranlarında yayınlanan Buket Aydın ile Yüz Yüze programının bu haftaki konuğu, Kobra Murat lakaplı Murat Divandiler oldu. Kobra Murat kendisine milletvekilliği yapan partiyi açıkladı. 

'Kobra Murat' olarak bilinen Roman şarkıcı Murat Divandiler, Haber Global ekranlarında yayınlanan Buket Aydın ile Yüz Yüze programında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Özellikle siyasetle olan ilişkisine yönelik kullandığı ifadeler programa damga vuran Kobra Murat’ın ‘Sizin siyaset gibi bir isteğiniz var mı? Siyasete girmek ister misiniz?’ sorusuna verdiği yanıt gündem yarattı.

Kobra Murat kendisine millet vekili olması için teklif geldiğini belirterek şu açıklamayı yaptı:

“Bana teklif geldi ben de olacaktım milletvekili ama kabul etmedim. Ben şey istiyorum; otururum parkta ağlarım, gülerim. Yani ben o kravatla o siyasetle falan mizacım değil, hayata bakışım değil. Ben şu an televizyon kanalındayım canlı yayındayım burada bile ağlarım, oynarım yani içimden ne geliyorsa onu yaparım.

‘AK PARTİ’DEN TEKLİF GELDİ’

Hep öyle hayata baktım ben. Siyasete girdiğin zaman öyle olmaman gerekiyor. Ben biraz hürriyeti seviyorum. Apartmanımda da evimde darbuka çalarım. Hatta imza topladılar geçenlerde ne çok geleni var, ne çok gideni var, ne çok oynayanı, eğleneni var diye… Ama çok seviyorlar beni bir şey yapmadılar.”

Elif ÇelikElif Çelik

YORUMLAR
ankara işçi ceza iş hukuku idari dava avukatı