Tatvan haber, Bitlis Haber , Adilcevaz Haber, Ahlat Haber
HV
07 ŞUBAT Salı 00:42

Hande Erçel ve Hakan Sabancı Yarım Kalan Aşklarına Devam mı Ediyor?

Hande Erçel ve Hakan Sabancı'nın yeni bir aşka başladıkları iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü isimlerin 2.5 yıl önce birleştiği ortaya çıktı.

MAGAZİN
Giriş Tarihi : 25-01-2023 10:41
Hande Erçel ve Hakan Sabancı Yarım Kalan Aşklarına Devam mı Ediyor?

Hande Erçel ile Hakan Sabancı aşkının detaylarına ulaştı. 2,5 sene önce de birkaç kere görüşen olay ikili, yarım kalan aşklarında devam kararını iki ay önce aldı. Hatta Hande Erçel, Arzu Sabancı ile bile tanıştı. Takvim'in haberine göre; Hande Erçel ile Hakan Sabancı aşkı, önceki gün belgelenmişti. Kasım 2022'de "Beni hayal dünyanızın içine çekmeyin! Hayatımda kimse yok!" diyerek aşk iddialarını yalanlayan güzel oyuncunun yeni aşkı çabuk ortaya çıktı.

Birçok kişi, "Hande, Hakan Sabancı ile aşk yaşayarak kendisine yazık ediyor" yorumu yaptı. Bu gündem yaratan ilişkiyle ilgili de birçok yeni detay ortaya çıktı. Hande Erçel ile Sabancı arasındaki yakınlaşma, aslında bundan yaklaşık 2,5 sene önce de yaşandı. 

Murat Dalkılıç ile üç yıllık ilişkisini 2020 yazında noktalayan Hande Erçel, ayrılığın ardından Hakan Sabancı ile birkaç kez görüştü. Ancak bu yakınlaşma, ciddi bir ilişkiye dönüşmedi. Ünlü oyuncu da ardından Kerem Bürsin ile birlikte oldu. Hande Erçel'in Kaan Yıldırım'la kısa süreli ilişkisinin de bitmesinden sonra meydana hızlı çapkın Hacı Sabancı çıktı.

Sabancı, ortak tanıdıkları aracılığıyla güzel oyuncuyla aynı mekanda bir araya gelmeyi başardı ve yarım kalan aşk, yeniden başladı. 

Elif ÇelikElif Çelik

YORUMLAR
ankara işçi ceza iş hukuku idari dava avukatı