Tatvan haber, Bitlis Haber , Adilcevaz Haber, Ahlat Haber
HV
07 ŞUBAT Salı 01:30

Fulya Öztürk ve Esra Ezmeci arasında sular durulmuyor!

Fox TV'de gündüz programı yapan Fulya Öztürk ile son zamanlarda popülaritesi artan Esra Ezmeci arasında büyük bir kriz yaşandı. Fulya Öztürk'ün Esra Ezmeci'nin bir programın yapımcılığını üstleneceğine ilişkin sözleri olay yarattı.

MAGAZİN
Giriş Tarihi : 24-01-2023 15:51
Fulya Öztürk ve Esra Ezmeci arasında sular durulmuyor!

Fox TV ekranında yayınlanan yayınlanan Fulya Öztürk ile Umudun Olsun programında sunuculuk yapan Fulya Öztürk, aynı programda psikolog kimliği ile yorumcu olarak devam eden Esra Ezmeci hakkında ortalığı karıştıracak sözlere imza attı.

Fulya Öztürk, Fulya Öztürk ile Umudun Olsun programında sunuculuk yaptığı dönemde, Esra Ezmeci de programda yorumcu psikolog olarak yer almıştı. Sunucu Öztürk, koronavirüse yakalanınca onun yerine programı sunmuştu. 

Ezmeci ise, Fulya Öztürk'ün programı tamamen bırakacağını duyunca ise kanalla anlaşıp benzer formatta program sunmaya başlamıştı.

Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan programına katılan Fulya Öztürk, kendisine yöneltilen "Esra Ezmeci'nin senin programının sunması seni rahatsız etti mi?" sorusuna şu yanıtı verdi:

"Hayır rahatsız etmedi. bir dönem covid oldum. O süreçte Esra program sunuculuğunu deneyimlemişti. Galiba böyle bir program da yapmak istiyormuş kendisi. 'Bir programım olsun, ben de sunuculuk yapayım' gibi söylemleri de olmuş galiba."

"İŞ ÇEVİRMİŞLER ARKADAN"

Öztürk, konuya ilişkin "Benim programı bırakacağımı duyunca, benim haberim olmadan (bana hiç söylenmedi) işler çevirmişler arkadan. 'Yapmak istemiyorsa, gidiyorsa ben yaparım' gibi şeyler oldu ki, çünkü zık diye 2-3 hafta sonra hemen program başladı. Yani kardeşim gelin dürüst olun. Madem istiyordun, benim yüzüme 'canım ya' deyip arkadan iş çevirmek benim en nefret ettiği şeylerdir." ifadelerini kullandı.

Şimdilerde özel haber şefi olarak görev yapan Öztürk ayrıca şunları söyledi: 

"Yani kardeşim benim yaptığım işte gözünüz mü vardı. Ben zaten bırakmışım, gitmişim. Benden sonrası tufan. Tamam da, ben gerçekçi ve dürüst davranmaya çalışıyorum, katakulliyi sevmiyorum. Sanki onlar da gelip söyleselerdi, daha iyi olurdu. Yoksa bana ne? Ayşe sunsun, Fatma sunsun."

"YANLIŞ BİR KARAR VERMİŞ KANAL YÖNETİMİ"

Esra Ezmeci'nin sunucu olmasına karar veren kanal yönetimini eleştiren Fulya Öztürk, "Açık söyleyeyim, yanlış bir karar vermiş kanal yönetimi. Çok zor zaten o programı yönetmek" şeklinde konuştu.

"BENİM O KADAR KURNAZLIĞIM YOK"

Fulya Öztürk, canlı yayında cinsel içerikli filmin izletilmesiyle ilgili olarak "Bir görüntü vardı ama bir video değil, bir kadının göbek kısmı onu programda o zaman Esra Ezmeci büyüttü. Benim o kadar kurnazlığım yoktur reyting için" açıklaması yaptı.

 

Elif ÇelikElif Çelik

YORUMLAR
ankara işçi ceza iş hukuku idari dava avukatı