AKTUEL
Giriş Tarihi : 17-03-2023 17:05

Dizipal Full HD Family Guy 12. sezon 10. bölüm Türkçe altyazı full HD izle!

Yıllardır severek izlenen Family Guy dizisi nereden izlenir? Family Guy Dizipal İzle! Family Guy Dizipal Altyazılı İzle!

Dizipal Full HD Family Guy 12. sezon 10. bölüm Türkçe altyazı full HD izle!

Family Guy, Seth MacFarlane tarafından yaratılan ve FOX'ta yayınlanan bir Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Dizi, kurgusal Quahog kasabası, Rhode Island, Peter ve Lois, çocukları Meg, Chris ve Stewie ve köpekleri Brian'dan oluşan Griffin ailesini konu alıyor. Dizi; Amerikan kültürünü, toplumunu, televizyonunu ve çeşitli insanlık koşullarını eleştiriyor.

FAMİLY GUY KARAKTERLERİ

Peter Griffin

Alkolü, yemeği ve karısı Lois'i seven obez, düşmanca, saf, biraz bencil aile babası. Zeka seviyesi çok düşüktür. Üvey babası dindar bir Katoliktir. Afrika ve İrlanda kanı taşıyor.

Lois Griffin

Ailenin annesidir. Genellikle Peter üstünde hakimiyet kurmaya çalışır, ancak asla başarılı olamaz. Kültürlü ve sabırlı bir karakter olarak karşımıza çıkar. Quahog'un en zengin ailelerinden biri olan Pewterschmidt ailesinden geliyor. Komşusu Quagmire ve köpeği Brian da dahil olmak üzere kasabadaki birçok insan ona aşık. Masum görünüşüne ek olarak çok çılgın bir geçmişi var.

Meg Griffin

Ailenin kendisin çirkin bulan ergenlik çağındaki kızıdır. Ayrıca kardeşi Chris'i aptal ve kilolu olarak görüyor. Sık sık Chris ile kavga eder, ancak kendisi de onun kadar mantıksızdır. Griffin ailesi ve tüm kasaba halkı genellikle onların varlığını umursamıyor bile. Bazı bölümlerde tüm aile Meg'in  nerede olduğundan ve ne yaptığından habersizdir. 

Chris Griffin

Şişman ve mantıksız işler yapan ailenin çocuğudur. Kızlarla konuşmaya çalışırken donup kalıyor ve aptallaşıyor. Adeta babasının bir kopyası gibidir. Ailede Stewie'nin Brian'dan sonra  sevdiği tek kişi odur.

Stewie Griffin

Ailenin küçük bebeği. Bir yetişkin gibi konuşuyor ama kimse ne söylediğine dikkat etmiyor. Silah taşıyor ve yeni teknolojiler geliştiriyor. Annesini öldürmeye ve dünyayı ele geçirmeye çalışıyor. Kendisinin çok ukala olduğunu düşündüğü için ev köpeği Brian'la anlaşamıyor ama yine de onu çok seviyor. Oyuncakları Rupert ve Brian'a olan ilgisinden dolayı eşcinsel bir imaja sahip olduğu söylense de kendi yaşındaki kızlara aşık oluyor. Aşırı eğlenceli bir İngiliz aksanı var.

Brian Griffin

Ailenin evcil hayvanı olmasına rağmen en entelektüel karakterdir. O, Peter'ın en iyi arkadaşı ve Stewie'yi önemseyen tek kişidir. Bazı aile sorunlarını çözmek için çok yardımcı olur. Herkesin kafası allak bullak olduğunda tüm aileyi sakinleştirecek ve uyaracak bir köpektir. "Köpek" kelimesini çok saldırgan ve saygısız buluyor.

FAMİLY GUY 12. SEZON 10. BÖLÜM İZLE!

Family Guy 12. Sezon 10. Bölüm Konusu

Peter Stewie’i yutmak için masallar anlatır.

Elif ÇelikElif Çelik