Tatvan haber, Bitlis Haber , Adilcevaz Haber, Ahlat Haber
HV
07 ŞUBAT Salı 00:46

Dizibox Şahmaran 1. sezon 3. bölüm izle! Dizibox Full HD Şahmaran izle!

Şahmaran dizisi yayınlandığı andan itibaren büyük bir ilgiyle izleyici tarafından izlendi. Diziyi merak edenler arama motorlarında, 'Şahmaran izle' araştırmalarını sürdürüyor.

AKTUEL
Giriş Tarihi : 23-01-2023 17:09
Dizibox Şahmaran 1. sezon 3. bölüm izle! Dizibox Full HD Şahmaran izle!

Dizi hakkında

20 Ocak 2023’de Netflix Türkiye tarafınca gösterilen Netflix Türkiye orijinal içeriğidir. İlk sezonu 8 bölümden oluşan dizi, serüven, dram ve fantastik türünde yer ediniyor.

Dizinin yönetmenliğini Umur Turagay üstlenirken, senaristliğini Pınar Bulut kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Serenay Sarıkaya, Burak Deniz, Mustafa Uğurlu, Mahir Günşiray, Ebru Özkan, Mert Ramazan Demir, Hakan Karahan, Elif Nur Kerkük ve Mehmet Bilge Aslan benzer biçimde adlar yer ediniyor.

Dizi Adana, Muğla ve Mersin’de çekildi.

Dizinin bölümleri 60 ila 46 dakika içinde değişkenlik gösteriyor.

Şahmaran dizisi konusu

Dizinin konusu, Öğretim görevlisi olan Şahsu, mesleği gereği Adana’ya gider. Hayatındaki bu değişim onun, seneler ilkin annesini terk eden büyükbabasıyla yüzleşmeye karar vermesine de neden olur. Şahşu bu yolculukta kendisini, Şahmaran’ın soyundan gelen ve Mar isminde olan sıradışı ve gizemli bir topluluğun içinde bulur. Mar ırkı, aşkın ve bilgeliğin sembolü olan Şahmaran efsanesine inanmaktadır ve Şahsu’nun gelişiyle onlar zamanı kehanetin tamamlanmasını bekler. Şahsu’nun geçmişin hesabını sormak için çıkmış olduğu bu yolculukta Maran ile yollarının kesişmesiyle yaşamı bambaşka bir hal alır.

ŞAHMARAN 1. SEZON 3. BÖLÜM İZLE!

Şahmaran 1. Sezon 3. Bölüm Konusu!

Şahsu yılanlarla korkutucu bir olay yaşar. Bu olay, Şahsu’ya dedesiyle sandığından daha çok ortak noktası olduğunu gösterecek ve Maran’a doğru bir adım atma cesareti verecektir.

Elif ÇelikElif Çelik

YORUMLAR
ankara işçi ceza iş hukuku idari dava avukatı