Tatvan haber, Bitlis Haber , Adilcevaz Haber, Ahlat Haber
HV
07 ŞUBAT Salı 01:27

Dizibox Full HD How I Meet Your Mother 8. sezon 15. bölüm Türkçe altyazı full HD izle!

Yıllardır severek izlenen How I Meet Your Mother dizisi nereden izlenir? How I Meet Your Mother Mother Dizibox İzle! How I Meet Your Mother Dizibox Altyazılı İzle!

AKTUEL
Giriş Tarihi : 24-01-2023 17:55
Dizibox Full HD How I Meet Your Mother 8. sezon 15. bölüm Türkçe altyazı full HD izle!

How I Met Your Mother, yayınlandığı dönemde en çok ses getiren ve sevilen dizilerden biridir. Durum komedisi türünde yüksek beğeni toplayan How I Met Your Mother, eğlenceli diyaloglara sahip, izlerken keyif alacağınız bir dizi. Komedi dizilerini seviyorsanız kesinlikle şans vermeniz gereken bir dizi olarak listenize almanızı öneririz. 

How İ Met Your Mother Dizisinin Konusu Nedir?

How İ Met Your Mother, Türkçe olarak Annenizle Nasıl Tanıştık? anlamına gelmektedir. Dizide yer alan başrol karakteri Ted Mosby ve ailesi 2030 yılında yaşamaktadır. Çocukların babalarına nasıl tanıştıklarını sormaları üzerine Ted Mosby tanışma hikayelerini anlatmak için oldukça uzun bir yol seçer. Anneleriyle nasıl tanıştığını anlatmaya başlaması ile başlayan dizi genel olarak Ted ve arkadaşlarının geçmişte yaşadıkları ve başlarından geçen olayları anlatmaktadır.

Oyuncuları ve İsimleri Neler?

Josh Radnor / Ted Mosby

Jason Segel / Marshall Eriksen

Cobie Smulders / Robin Scherbatsky

Neil Patrick Harris / Barney Stinson

Barney Stinson / Lily Aldrin

Lyndsy Fonseca / Daughter

David Henrie / Son

Chris Elliott / Tracy McConnell

Marshall Manesh / Ranjit

Joe Nieves / Carl

How İ Met Your Mother Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

How İ Met Your Mother dizisi oldukça fazla sevilen ve izlenen bir komedi dizisi olarak dikkatleri çekmiştir. 2005 yılında yayınlanmaya başlanan dizi komedi, romantik ve sitcom türünde oldukça başarılı bir dizi olarak kendisini göstermiştir. How İ Met Your Mother dizisi toplamda 9 sezondan oluşmaktadır. Aynı zamanda dizi de toplam olarak 208 bölüm bulunmaktadır. Dizinin her bölümü ortalama olarak 22 dakikadan oluşmaktadır.

HOW I MEET YOUR MOTHER 8. SEZON 15. BÖLÜM İZLE!

How I Meet Your Mother 8. Sezon 15. Bölüm Konusu

Ted, tanıştığı Jeanette’in onu uzun süredir takip ettiğini öğrenir. Barney, Robin’in eskiden kafayı taktığı aşkını öğrenmek için Kanada’ya gidip eski sevgililerini araştırırken Robin’in eski müzik videosunu bulur.

Elif ÇelikElif Çelik

YORUMLAR
ankara işçi ceza iş hukuku idari dava avukatı