AKTUEL
Giriş Tarihi : 19-03-2023 17:03

Dizibox Full HD Elite 4. sezon 3. bölüm Türkçe altyazı full HD izle!

Netflix platformunda yeni yayınlanan Elite dizisi çok konuşulan diziler arasında yerini aldı. Netflix Elite Dizisi izle, Dizipal Elite dizisi izle, Elite kaçak izle, Dizipal Elite

Dizibox Full HD Elite 4. sezon 3. bölüm Türkçe altyazı full HD izle!

Elite Dizi Konusu ve Özeti

Elite dizisi şu anda altı sezonu bulunan bir gençlik dizisi olarak Netflix platformunda yer alan bir dizidir. Bu dizi bir gençlik dramasıdır. Baş kahramanlar olarak yer alan kişiler İspanyol Enstitüsü olan Las Encinas’ın öğrencilerinden oluşmaktadır. Elite dizisi, Carlos Montero ve Darío Madrona tarafından tasarlanmış bir dizidir.

Elite dizisinin konusu açısından oldukça derin bir hikayeye sahip olduğunu söyleyebiliriz. İlk izlenimleriniz olumsuz yönde olabilir ancak hikayenin derinliklerine indikten sonra ana temasını daha iyi anlayacaksınız. Bir özel okulda geçen hikayeye sahip olan bu dizi yanlızca bir gençlik dizisi olarak kalmamıştır. Bunun yanında gerilim, suç, dram türleri ile de bagdaştırılan ve yoğrulan bir hikayeye sahiptir.

Elite dizisi İspanya’da geçmektedir. Dizideki ana mekan olarak belirlenen yer Las Encinas olarak belirlenmiştir. Las Encinas özel bir okuldur ve oldukça prestijlidir. Ülkenin en prestijli okullarından biri olan bu eğitim kurumu zengin ve saygın özelliklere sahip kişilerin çocukları için ev sahipliği yapmaktadır.

Bir de bu hikâyenin içine dahil olan ve bu prestijli okula gitmeyehak kazanan ancak aileleri saygın ve zengin olmayan üç genç bulunmaktadır. Bu üç genç Elite dizisinin hikayesinin merkezinde yer almaları ile birlikte büyük sansasyon yaratmaktadır. Zengin ve saygın bir aileye sahip olmayan ancak okula kabul edilen bu üç genç yaşadıkları depremin ardından okullarının yıkılması sonucu Las Encinas’a kabul edilmiştir.

Orta kesim insanların çocuklarından olan bu üç öğrencinin okula gelmesi ile birlikte okulda yeni heyecanlar yaşanmaya başlanır. Bu üç çocuğun okula gelişinden sonra okulda bir öğrenci ölür ve ortalık karışır. Öğrencilerin arasında bulunan konum farklılığı sebebi ile durum daha da kızışır ve ileri boyutlara sürüklenir. Güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan Elite dizisi izlemesi oldukça zevkli bir dizidir. Sizi içine çekip yeni maceralara sürükleyecek karmaşık ve tutkulu bir hikayeye sahip.

ELİTE 4. SEZON 3. BÖLÜM İZLE!

ELİTE 4. SEZON 3. BÖLÜM KONUSU!

Prens Phillippe ünlü Le Bal partisine ev sahipliği yaptığında ihanetler başlar. Guzmán ve Samuel arasındaki kıskançlık şiddetlenir. Patrick sürtüşmeyi kışkırtır.

Elif ÇelikElif Çelik