AKTUEL
Giriş Tarihi : 17-03-2023 16:44

Blood and Water 4. sezon gelecek mi? Blood and Water başka bir sezon gelecek mi?

Blood and Water 4. Sezon Güncellemeleri: Başka Bir Sezon Olacak mı? Blood and Water 4. sezon ne zaman geliyor? Blood and Water yeni bir sezon olacak mı? Blood and Water üçüncü sezonuyla 25 Kasım'da Netflix'e geri dönüyor ve muhtemelen tüm sezonu tek seferde bitirdiniz. Şimdi gençlik dizisinin dördüncü bölümünün olup olmayacağı merak ediliyor. Blood and Water'ın olası 4. sezonu hakkında bildiğimiz her şeyi paylaştığımız için şans eseri doğru yere geldiniz.

Blood and Water 4. sezon gelecek mi? Blood and Water başka bir sezon gelecek mi?

Blood and Water, Netflix'in en iyi Güney Afrika dizilerinden biri olmaya devam ediyor. İlk sezon Mayıs 2020'de gösterime girdi, ardından Eylül 2021'de ikinci sezon geldi. Başarılı bir başka sezonun ardından Netflix, Nisan 2022'de diziyi üçüncü sezon için yeniledi. Ardından, yedi ay sonra Blood and Water 3. sezon yayınlandı ve Çoğu insanın altı bölümlük kısa sezonu atlatması hiç de uzun sürmedi.

Dürüst olmak gerekirse, gizem, kıvrımlar ve dönüşler, şok edici uçurumlar, sulu drama, aşk üçgenleri, endişe, romantizm ve inanılmaz yetenekli oyuncular nedeniyle insanlar gençlik suç dramasına doyamıyorlar. Şovun henüz bittiğini görmek istemiyorlar ve bu tamamen anlaşılabilir.

Peki Blood and Water 4. sezon olacak mı? İşte bildiklerimiz.

Blood and Water 4. sezon geliyor mu?

Yazma sırasında (28 Kasım), dördüncü sezonun işlerde olup olmadığı bilinmiyor. Ne yazık ki Netflix, gençlik dizisi için erken bir yenileme yapmadı. Ancak, yayıncı bunu geçmişte şov için yapmadığı için bu biraz bekleniyordu.

Üçüncü sezonun yakın zamanda prömiyeri yapıldığından, Netflix'in gösteriyi yenilemek veya iptal etmek isteyip istemediğine karar vermesi büyük olasılıkla biraz zaman alacak. Netflix'in bir karara varması genellikle yaklaşık bir ay kadar sürer.

Yayıncının kararı çoğunlukla izlenme sayılarına bağlıdır. Netflix, üçüncü sezonu belirli bir zaman diliminde kaç kişinin izlediğini hesapladıktan sonra, bu sayı, yenilemek isteyip istemediklerini veya fişi çekmek isteyip istemediklerini belirleyecektir. Bir dizinin gösterime girmesinden sonraki ilk 28 gün Netflix için çok önemlidir. Bu nedenle, birçok kişi Blood and Water 3. sezonu yayınlanmasının ilk dört haftasında izlerse, Netflix dördüncü sezon için onay verebilir.

Tabii ki, Netflix'in kararında başka faktörler de rol oynuyor, ancak yüksek izleyici sayıları dizinin yenilenme şansını büyük ölçüde artıracak. Ayrıca üçüncü sezonu baştan sona izlemeniz önemli. Altı bölümlük sezonun geçerli olabilmesi için tamamının izlenmesi gerekiyor.

Tanıdığınız herkese Blood and Water'ı anlatmanızı ve onlara üçüncü sezonu izletmenizi öneririz. Blood and Water 3. sezonda işlerin nasıl bittiği ile ilgili olarak, kesinlikle hikayenin devamına ihtiyacımız var.

Elif ÇelikElif Çelik