Tatvan haber,Tatvan haberleri,Bitlis haber,Bitlis Haberleri

Cumhuriyet Caddesi’nde Asfalt Çalışmaları Başladı

Cumhuriyet Caddesi’nde Asfalt Çalışmaları Başladı
09 Haziran 2021 - 17:32
Tatvan Belediyesi tarafından Cumhuriyet Caddesi’nde gerçekleştirilen altyapı çalışmalarının tamamlanmasıyla Karayolları ekipleri tarafından yol yenileme çalışmalarına başlandı.
Tatvan Belediyesi tarafından ilçede gerçekleştirilen altyapı yenileme çalışmaları kapsamında ana hatların geçtiği Cumhuriyet Caddesi’nde ikinci etap altyapı yenileme çalışmaları tamamlanmıştı. Karayolları Bölge Müdürlüğü ekipleri de bugün itibari ile yol yenileme çalışmalarına başladı. İskele Caddesi’nin kesiştiği noktadan Fuar Mahallesi Polis Noktasına kadar olan 1. Etap yol yenileme çalışmalarına başlandı. Etap etap gerçekleştirilecek yol ve kaldırım yenileme çalışmaları ile Cumhuriyet Caddesi tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak.
Altyapı yenileme çalışmalarında ana hatların bulunduğu Cumhuriyet Caddesi’nin tamamlandığını söyleyen Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani şu açıklamalarda bulundu. “Altyapı çalışmalarının en önemli unsuru olan ana hatların geçtiği Cumhuriyet Caddesi’ndeki 2. Etap altyapı çalışmalarını tamamlayarak Karayolları Bölge Müdürlüğüne devrini yapmıştık. Karayolları ekipleri de bugün itibari ile yol ve kaldırım yenileme çalışmalarına başlandı. Tabi Cumhuriyet Caddesi’nde yol ve kaldırım yenileme çalışmaları ile birlikte orta refüj peyzaj çalışmaları ve cadde ışıklandırma çalışmalarını da beraberinde yapıyoruz. Caddemiz tamamlandığında şehrimize yakışır bir cadde olacak. Bunun yanında altyapının devam ettiği mahalleler var. Bu sene hem altyapımızı hem de üstyapımızı tamamlayarak en az 50 yıllık bir sorunu ortadan kaldıracağız” dedi.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

sanalbasin.com üyesidir

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum