Tatvan haber,Tatvan haberleri,Bitlis haber,Bitlis Haberleri

Cumhuriyet Caddesi Sıcak Asfalt Serim Çalışmaları Başladı

Cumhuriyet Caddesi Sıcak Asfalt Serim Çalışmaları Başladı
05 Temmuz 2021 - 18:01
Tatvan Belediyesi tarafından Ramazan Bayrmı’ndan önce tamamlanan Cumhuriyet Caddesi ikinci etap altyapı yenileme çalışmalarında Karayolları 112. Bölge Şefliği tarafından sıcak asfalt serim çalışmalarına başladı. Polis noktası ile Adabağ Kavşağı arasındaki kısım Kurban Bayramı öncesinde tamamlanarak hizmete açılacak.
Ramazan Bayramı öncesi altyapısı tamamlanan Cumhuriyet Caddesi’nde yol ve kaldırım yenileme çalışmaları için Karayolları 112. Bölge Şefli’ğine teslim edilmişti. Karayolları 112. Bölge şefliği geçtiğimiz günlerde temel altyapı malzeme serim çalışmalarını gerçekleştirerek bugün itibariyle sıcak asfalt yol yenileme çalışmalarına başladı.
Belediye Başkanımız Mehmet Emin Geylani, Tatvan’da sezon sonuna kadar alt yapı ve yollar ile ilgili tüm sıkıntıları ortadan kaldıracaklarını söyledi. Başkan Geylani sözlerinin devamında şu açıklamalarda bulundu. “Şehir genelinde gerçekleştirdiğimiz altyapı yenileme çalışmalarında ana hatların geçtiği Cumhuriyet caddesinde Ramazan Bayramı öncesi altyapı çalışmalarımızı tamamlayarak karayollarına yol yenileme çalışması için teslim etmiştik. Karayolları ekipleri geçtiğimiz günlerde çalışmalarına başlayarak bugün itibariyle sıcak asfalt serimine başladı. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz tarafından da Fatih, Pınarbaşı, Hidayet ve Tuğ Mahallelerinde kilitli parke taşı yol yenileme çalışmalarımız devam ediyor. Fatih Mahallemizde çok az bir çalışmamız kaldı. Bittiği gibi ekiplerimiz diğer mahallelerimize kaydıracağız. Sırasıyla tüm mahallelerimizin yol yenileme çalışmalarını gerçekleştireceğiz. Bu senenin sonunda inşallah hem altyapımızı hemde yollarımızı tamamen yenileyerek halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

sanalbasin.com üyesidir

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum