Tatvan haber,Tatvan haberleri,Bitlis haber,Bitlis Haberleri

Bitlis’te koordinasyon kurulu toplantısı

Bitlis’te koordinasyon kurulu toplantısı
13 Nisan 2021 - 13:04

BİTLİS’te, 2021 yılının 2’inci dönem il koordinasyon kurulu toplantısı Bitlis Valisi Oktay Çağatay başkanlığında gerçekleştirildi.

Bitlis Valiliği toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Yardımcıları Nursel  Özdemir, Tekin Erdemir, Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, Eren Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necmettin Elmastaş, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Nail İlbey, ilçe belediye başkanları, kurum amirleri ve bazı sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Bitlis Valisi Oktay Çağatay, kentte yapılan hizmetler ve yapılması düşünülen pojeleri anlattı. Vali Çağatay, “Uzun bir aradan sonra ilk kez bir koordinasyon toplantısında bir araya geldik. Toplantının hayırlı olmasını diliyorum. Ramazanınızı da kutluyorum. Dere üstündeki proje Cumhurbaşkanlığımızın nezdinde yürüyen bir projedir. Bu konuda iyi çalışıyoruz. Arada fantastik cümleler de duyuyoruz. Bizler moarlimizi bozmuyoruz. Anlaşma yaparak çözüyoruz. Emeği geçen bütün kurum amirlerimize teşekkür ediyoruz.”dedi.

Konuşmanın ardından, kurum amirleri 2021 yılında yapılacak olan yatırımlar hakkında bilgilendirildi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

sanalbasin.com üyesidir

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum