Tatvan haber,Tatvan haberleri,Bitlis haber,Bitlis Haberleri

Bitlis Valisi Çağatay, vali yardımcıları ve kaymakamlarla bir araya geldi

Bitlis Valisi Çağatay, vali yardımcıları ve kaymakamlarla bir araya geldi
24 Şubat 2021 - 13:20

Bitlis Valisi Oktay Çağatay, vali yardımcıları ve 6 ilçenin kaymakamı ile bir araya gelerek ilçelerin sorunları, ihtiyaçları, yatırımlar, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri ve gerçekleştirilen kamu hizmetlerini değerlendirdi.

Valilikte düzenlenen toplantıda kaymakamlardan bilgi alan Çağatay, vatandaşların huzuruna ve refahına yönelik hizmetlerin takip edilmesi konusunda gerekli hassasiyetin gösterilmesini istedi.

İl genelinde kış şartlarının ağır geçmesi nedeniyle emniyet ve jandarma tarafından yol kontrolleri ve denetimlerinin sıklaştırılması gerektiğini belirten Çağatay, şunları kaydetti:

“Mevsim şartlarına bağlı olarak vatandaşlarımızın yaşayabileceği her türlü olumsuzluğa karşı sürekli olarak ilgili kurum ve kuruluşlarla koordine içinde olmalıyız. Kar yağışının etkili olmasıyla vatandaşlarımızın ulaşımda herhangi bir sorun yaşamaması için özellikle yolların açık tutulması amacıyla her türlü tedbiri almalıyız. Koronavirüsle mücadelede elde ettiğimizi başarının sekteye uğramaması için denetimlerimizi aralıksız olarak sürdürmeliyiz. Vatandaşlarımızın sağlığı için koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan tüm kararları büyük bir titizlikle uygulamaya devam etmeliyiz.”

Çağatay, vatandaşların taleplerin yerine getirilmesi ve eksikliklerin giderilmesi için kamu kurum ve kuruluşlarınca gerekli hassasiyet ve gayretin gösterilmesinin önemli olduğunu kaydetti.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

sanalbasin.com üyesidir

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum