Tatvan haber,Tatvan haberleri,Bitlis haber,Bitlis Haberleri

Başkan Tanğlay çalışmaları yerinde inceledi

Başkan Tanğlay çalışmaları yerinde inceledi
03 Mayıs 2021 - 18:29
Başkan Tanğlay Yükseliş Mahallesinde sağanak yağışın ardından yıkıldığı için ulaşımın aksamasına sebep olan köprü ile ilgili çalışmaları yerinde inceledi.
Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay kent merkezinde bulunan Yükseliş Mahallesindeki anayol bağlantı köprüsünün sağanak yağışın ardından taşan derenin yıkması yüzünden yaşanan aksaklıklara müdahale eden ekipleri ziyaret ederek çalışmaları takip etti.
Çalışma yürüten teknik heyetten bilgi aldıktan sonra kısa bir açıklama yapan Başkan Tanğlay dere ıslah çalışmalarının önemi dikkat çekti.
Tanğlay “Bu köprü eski bir köprü aynı zamanda dere yatağı dar ve dere ıslah çalışması yapılmamış. Yoğun yağışlarda böyle olumsuzluklar yaşanabiliyor ne yazık ki. Bu olay da bize bir kez daha gösteriyor ki dere ıslah çalışmaları düzenli olarak yapılmalıdır. Dere yataklarında kesinlikle yapılaşma olmamalıdır. Ekiplerimiz hemen müdahale ettiler, inşallah yıkılan köprünün yerine yapılacak yeni de köprüyü bayramdan önce mahallelimizin hizmetine sunacağız.” Dedi.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

sanalbasin.com üyesidir

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum