Tatvan haber,Tatvan haberleri,Bitlis haber,Bitlis Haberleri

AK Parti MKYK’da Bitlisli Siyasetçi

AK Parti MKYK’da Bitlisli Siyasetçi
24 Mart 2021 - 12:38

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın genel başkanlığını yaptığı AK Parti’nin yeni MKYK’sında Bitlisli Siyasetçi Vedat Demiröz’de yer aldı.

AK Parti’nin 7’nci Olağan Büyük Kongresi bugün gerçekleştirildi. Mevcut MKYK listesindeki 50 kişi 75 kişiye çıkarıldı. Yeni MKYK üyeleri arasında yer alan isimlerden biride Vedat Demiröz oldu.

AK Parti’nin yeni Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) kadrosunda yer alan isimlerden biri de Vedat Demiröz oldu. Vedat Demiröz kimdir, kaç yaşındadır? Vedat Demiröz aslen nereli? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Vedat Demiröz; 1 Mart 1956’da Bitlis’te doğdu. Babasının adı Mevlüt, annesinin adı Suphiye’dir. Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi….

VEDAT DEMİRÖZ KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

1 Mart 1956’da Bitlis’te doğdu. Babasının adı Mevlüt, annesinin adı Suphiye’dir. Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi.

Yeminli mali müşavir olarak çalıştı. Türkiye Kalkınma Bankası Denetim Kurulu Üyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştirakleri Mali Danışmanı, TOKİ Emlak Konut GYO AŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Sorumlu Ortak Başdenetçisi, İTO İştiraki Formula İstanbul AŞ Mali Danışmanı, DSİ Dünya Su Forumu Mali Danışmanı, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkan Vekili olarak görev yaptı. Bitlis Eğitim ve Tanıtım Vakfı (BETAV), Birlik Vakfı, Marmara Üniversitesi Mezunları ve Mensupları Derneği (MÜMDER), İstanbul Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneği (İSMMMD) ve İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası (İYMMO) üyesidir.

AK Parti Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Orta düzeyde İngilizce bilen Demiröz, evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

sanalbasin.com üyesidir

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum